3 grudnia 2021

„8 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIECIE O FACETACH” - zobacz teaser

Wielki powrót do świata mężczyzn! Już 28 stycznia do kin trafi film „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Kontynuacja komediowego hitu, który na wielkim ekranie obejrzało ponad milion widzów.

W obsadzie: Alicja Bachleda Curuś, Mikołaj Roznerski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Piotr Głowacki, Leszek Lichota, Katarzyna Skrzynecka oraz Karolina Bruchnicka.

CO NOWEGO U FACETÓW? 

O pięć lat starsi, ale niekoniecznie dojrzalsi faceci znowu ruszają do akcji!  

Siła przyjaźni, chwile wzruszenia i szalone przygody uwielbianych przez widzów bohaterów. Jak potoczyły się ich losy? Co nastąpiło po przysłowiowym: „żyli długo i szczęśliwie”?

W nowej odsłonie komedii o męskich „słabościach” Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce.

Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka.  

ZGRANA PACZKA I NOWE TWARZE 

Po ogromnym sukcesie pierwszej części filmu  – „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” na planie ponownie spotkali się: Alicja Bachleda Curuś, Mikołaj Roznerski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Piotr Głowacki oraz Leszek Lichota. Do obsady dołączyły Karolina Bruchnicka, Katarzyna Skrzynecka oraz Joanna Jarmołowicz.  

– Przyjemnie jest wrócić na plan tego filmu i spotkać się z bohaterami, których bardzo lubię. To była niezwykle sympatyczna przygoda.

Film jest pełen humoru i wzruszeń, jednak parę kwestii jest poważnych, nie wszystko jest komedią. Na pewno jest rozrywkowy, ale również wiele kobiet i mężczyzn odnajdzie w nim siebie, więc będzie też sentymentalnie i nostalgicznie – mówi Alicja Bachleda Curuś.  

Pierwszą część serii, tj. „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, obejrzało w kinie 1,1 mln widzów, podczas pierwszej emisji telewizyjnej – 3,2 mln. Produkcja królowała również w serwisach VOD i na platformach streamingowych w Polsce.  

„8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” wyreżyserował Sylwester Jakimow. Za scenariusz odpowiadali Alina Puchała, Adam Musielski i inni. Komedia to produkcja MTL Maxfilm. Film został dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. 

Film na ekrany kin trafi 28 stycznia. 

Fot/ NEXT FILM

______________________